KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16673033
nr 1667 3033
Signe Barth
(1895-1982), Sverige
Oljemålning, "Båtar i vinterkvarter", monogramsignerad, daterad -67. Olja på pannå, 22x26 cm, yttermått inklusive ram: 26x32 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 9 december 2024
kl 18:53:13
6/12 13:19:08
1.000 kr
9/12 18:01:05
9 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Signe Barth
Läs mer om Signe Barth